OGŁOSZENIA

CIEKAWOSTKI

ZDJĘCIA

JELNA.EU

{phocagallery view=category|categoryid=44|imageid=1086|displayname=0|displaydetail=0|displaydownload=0|displaybuttons=0|displaydescription=0|float=right|displayimgrating=0}Rok 2015 to okres kolejnych sukcesów pana Ryszarda Drypsa. Mimo odniesionej kontuzji nasz reprezentant wraca do wysokiej formy. W tym roku pan Dryps wziął udział w siedmiu imprezach sportowych i na każdej z nich stawał na podium. W czerwcu nasz mistrz wziął udział w Mistrzostwach Polski w Lekkiej Atletyce w Toruniu gdzie zdobył srebrny medal w biegu na 800 m oraz złoty w biegu na 1500 m. W następnym miesiącu uczestniczył w dwóch imprezach sportowych: biegu crossowym w Bratkowicach oraz biegu ulicznym w Jarocinie koło Stalowej Woli, w których zajął w swojej kategorii 1-wsze miejsca.  Następnie odbyły się biegi uliczne w Gorzycach oraz w Rudniku nad Sanem (oba na dystansie 5 km). Nasz reprezentant uplasował się odpowiednio na drugim (w swojej kategorii) oraz na trzecim (w kategorii open) miejscu. W październiku odbył się bieg uliczny w Mielcu na 3 km, w którym pan Ryszard zajął 3-cie miejsce w swojej kategorii. Ostatnią imprezą w jakiej mistrz z Jelnej brał udział był Bieg Niepodległości „Nowosarzyńska Jedenastka”, który odbył się w sobotę (07.11 br.) w  Nowej Sarzynie. Uplasował się w nim na piątym miejscu w kat. open oraz na pierwszym w swojej kategorii.

Sukcesy pana Drypsa nie pozostały niezauważone. 15 października br. otrzymał nagrodę Powiatu Leżajskiego za osiągnięcia sportowe na arenie krajowej i międzynarodowej.

W najbliższym czasie nasz mistrz weźmie udział w XXIII Ulicznym Biegu Niepodległości na dystansie 5 km., który odbędzie się w  Stalowa Wola. Będzie to impreza kończąca sezon biegów ulicznych. Jednak to nie koniec zmagań naszego reprezentanta. Przed nim jeszcze sezon halowy.

Panu Ryszardowi gratulujemy osiągniętych sukcesów i wyróżnień. Życzymy mu dalszych udanych startów oraz żeby omijały go kontuzje, by w dalszym ciągu mógł robić to co lubi oraz swoimi sukcesami promować nasz region.

{phocagallery view=category|categoryid=44|limitstart=0|limitcount=11|displayname=0|displaydetail=0|displaydownload=0|displaybuttons=0|displaydescription=0|displayimgrating=0}