^Powrót na góre

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


AKTUALNOŚCI

OGŁOSZENIA

CIEKAWOSTKI

ZDJĘCIA

JELNA.EU

Sobota 24 września dała nam pełno wrażeń. Celnie strzelali nasi piłkarze w meczu z Czarnymi Sójkowa ale nie można pominąć i łuczników, którzy brali udział w trzeciej decydującej rundzie pucharu okręgu województwa podkarpackiego. Nasza reprezentacja liczyła 8 osób, od najmłodszych młodzików po seniorów.
A oto efekty ich strzelań:
  • 7 pobitych rekordów życiowych,
  • 2 wysokie miejsca w pucharze okręgu, 6 miejsce Amelii Baran w kategorii młodzików młodszych oraz 2 miejsce seniora Pawła Wiśniewskiego.
Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

Czytaj więcej...

W dniach 10-11 września br w Pałacu Belwederskim w Warszawie odbyły się Dożynki Prezydenckie. W tym roku Województwo Podkarpackie reprezentowała nasza gmina. 

Wśród osób prezentujących wieniec dożynkowy znaleźli się członkowie zespołu Złoty Potok, którzy zaprezentowali kilka pieśni i przyśpiewek ludowych. 

Film z prezentacji wieńca można obejrzeć klikając w link: https://fb.watch/fv6XlCffeS/

Zdjęcia z Dożynek Prezydenckich znajdują się pod adresem: 
https://nowasarzyna.eu/galeria/dozynki-prezydenckie-w-warszawie-10-11092022-r.html 

Czytaj więcej...

 
Zamiast cotygodniowej rutyny spędź niedzielę aktywnie i w rodzinnym gronie!
 
25 września PUKS Francesco Jelna wraz z Lasami Państwowymi organizują turniej rodzinny w piłkę nożną pn. "Rodzina Razem".
 
Turniej zostanie rozegrany w systemie 4+1. Drużyny mogą się składać z minimum 5 członków rodziny (maksymalnie 2 pokolenie) zarówno kobiet jak i mężczyzn. Początek turnieju o godzinie 13:00 na stadionie w Jelnej.
 
Rodzinę można zapisać na trzy sposoby:
- telefonicznie poprzez numer: 695 305 869
- w wiadomości prywatnej poprzez stronę facebookową klubu PUKS Francesco Jelna.
- poprzez e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
 
Zapisy są bezpłatne.
 
Dla wszystkich uczestników turnieju przewidziane są medale, a dla zwycięzców puchary.
 
Liczba drużyn ograniczona.

Czytaj więcej...

Burmistrz Miasta i Gminy Nowa Sarzyna informuje, że Wnioski o wypłatę dodatku węglowego można składać od 18 sierpnia 2022 r. w Urzędzie Miasta i Gminy w Nowej Sarzynie lub Miejsko-Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Nowej Sarzynie w godz. 7.30 – 15.30 oraz w filiach Centrum Kultury i Biblioteki: Sarzyna, Wola Zarczycka, Łętownia (budynek obok przedszkola), Jelna, remizie OSP Tarnogóra, remizie OSP Ruda Łańcucka w godz. 8.00 - 14.00.

Formularz wniosku o wypłatę dodatku węglowego dostępny jest do pobrania na stronie Miasta i Gminy Nowa Sarzyna pod adresem: nowasarzyna.eu/aktualnosci/rusza-nabor-wnioskow-na-dodatek-weglowy.html.

Co jest konieczne, by wypełnić wniosek o dodatek węglowy?

  • Na początku wpisujemy informację do kogo kierujemy wniosek, w przypadku osób zamieszkałych na terenie naszej gminy jest to: Burmistrz Miasta i Gminy Nowa Sarzyna.
  • Następnie osoba składająca wniosek powinna wpisać swoje dane, w tym imię i nazwisko, PESEL oraz adres zamieszkania.
  • Jeżeli w skład gospodarstwa domowego wchodzą też inne osoby, w kolejnej rubryce wpisujemy ich dane osobowe z numerem PESEL i adresem zamieszkania.
  • Następnie w formularzu zaznaczamy jedno, główne źródło ogrzewania węglowego, np. kocioł na paliwo stałe, koza czy piec kaflowy. Pamiętajmy - wskazane przez nas źródło ogrzewania powinno być wcześniej zgłoszone do centralnej ewidencji emisyjności budynków. Będzie to weryfikowane na etapie rozpatrywania wniosku.
  • Na koniec podpisujemy oświadczenie o tym, że podane w formularzu dane są prawdziwe.
  • Od dnia złożenia prawidłowo wypełnionego wniosku gmina będzie miała 30 dni na wypłatę dodatku węglowego w wysokości 3 tys. zł

Źródło: www.nowasarzyna.eu

Czytaj więcej...

Logowanie

Profil na Facebooku

Statystyki

Użytkowników:
5
Artykułów:
156
Odsłon artykułów:
176069

Odwiedza nas 15 gości oraz 0 użytkowników.