^Powrót na góre

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


AKTUALNOŚCI

OGŁOSZENIA

CIEKAWOSTKI

ZDJĘCIA

JELNA.EU

W najbliższą niedzielę (11 sierpnia) o godz. 17:00 na stadionie w Jelnej zawodnicy PUKS Francesco rozpoczną swoją przygodę w klasie okręgowej. Pierwszy w historii klubu mecz w tej klasie rozgrywkowej rozegrają z drużyną MZKS Pogoń Leżajsk.

Przeciwnicy naszej drużyny to zespół, który przez ponad 23 lata (do 2015 roku) występował na poziomie 3. oraz 4. ligi, a w tym roku piąty raz z rzędu rozpoczyna rozgrywki w klasie okręgowej. W poprzednim sezonie najbliższy rywal naszej drużyny zajął wysokie 7 miejsce zdobywając 51 punktów. Niedzielne spotkanie będzie pierwszym ligowym pojedynkiem obu drużyn. 

Zachęcamy wszystkich mieszkańców do wsparcia naszej drużyny zarówno w niedzielę jak i przez cały nadchodzący sezon, a zawodnikom życzymy samych sukcesów.

 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Logowanie

Profil na Facebooku

Statystyki

Użytkowników:
5
Artykułów:
129
Odsłon artykułów:
142641

Odwiedza nas 7 gości oraz 0 użytkowników.