^Powrót na góre

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


AKTUALNOŚCI

OGŁOSZENIA

CIEKAWOSTKI

ZDJĘCIA

JELNA.EU

{phocagallery view=category|categoryid=56|imageid=1384|displayname=0|displaydetail=0|displaydownload=0|displaybuttons=0|displaydescription=0|float=right|displayimgrating=0}

"Panie Jezu, który ich uświęciłeś, aby w Twoim imieniu pełnili dla nas posługę pasterską, daj im siłę, ufność i radość z wypełnianej misji."

Kilkanaście dni temu pożegnaliśmy duszpasterzy, którzy przez ostatnie lata głosili Słowo Boże w naszym Kościele, a dziś witamy nowo mianowanego proboszcza naszej parafii OO. Sadoka Strąkowskiego oraz wspierających go OO. Artura Stępnia i OO. Ferdynanda Pisia. Na progu swojej posługi duszpasterskiej życzymy, aby patron naszej parafii św. Franciszek z Asyżu wypraszał Wam drodzy ojcowie obfitości łask Bożych, szczególnie otwartości serc i miłości parafian, a Pan Jezus dobry pasterz błogosławił w tej trudnej posłudze Pasterskiej. Szczęść Boże.

Sołtys oraz Rada Sołecka

 

Logowanie

Profil na Facebooku

Statystyki

Użytkowników:
5
Artykułów:
152
Odsłon artykułów:
171068

Odwiedza nas 26 gości oraz 0 użytkowników.