^Powrót na góre

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


AKTUALNOŚCI

OGŁOSZENIA

CIEKAWOSTKI

ZDJĘCIA

JELNA.EU

{phocagallery view=category|categoryid=35|imageid=1046|displayname=0|displaydetail=0|displaydownload=0|displaybuttons=0|displaydescription=0|float=right|displayimgrating=0}Z satysfakcją informujemy, że Stowarzyszenia Złoty Potok uzyskało grant w wysokości  4.000 zł. W ramach konkursu „Tu mieszkam tu zmieniam” ogłoszonego przez Bank Zachodni WBK. Dofinansowany wniosek Stowarzyszenia (napisany przez Andrzeja Chojnackiego) jest jednym z 357 nagrodzonych z pośród 2224 złożonych do konkursu.

Przedmiotem wniosku jest zarybienie stawów przy Domu Kultury w Jelnej, ustawienie 6 ławek parkowych, oraz nasadzenie drzewek parkowych wzdłuż brzegów stawów.

Wszystko po to by ten piękny teren w centrum wsi stawał się coraz bardziej funkcjonalny, służył mieszkańcom jako miejsce rekreacji, twórczego spędzania wolnego czasu i rozwijania pasji wędkarskich.

GŁOSOWANIE NA WYGRANE WNIOSKI

Zgodnie z regulaminem BZWBK na projekty, które uzyskały dofinansowanie można oddawać głosy poprzez internet. Trzy wnioski, które uzyskają najwięcej głosów otrzymają dodatkowe środki w wysokości 2 tys. zł, 3,5 tys. zł., oraz 5 tys. zł, które przeznaczą na wybrane cele w swojej miejscowości.

W związku z tym zwracamy się z prośba o oddawanie głosów na nasz wniosek.

Chcąc, by nasza miejscowość się rozwijała, piękniała a jej infrastruktura stawała się coraz bardziej funkcjonalna i użyteczna dla mieszkańców ważne jest, aby na ten cel pozyskiwać każdą nadarzającą się okazję i każdą złotówkę dofinansowania. Prosimy zatem o poświęcenie 2-3 minut na oddanie głosu wspierającego nasz projekt, a także namówienie do tego domowników, czy znajomych.

Głosowanie trwa od 31.08.2015 r. do 6.09.2015 r.

SPOSÓB GŁOSOWANIA

1. otwarcie strony www.bzwbk.pl i kliknięcie w link: Zagłosuj na projekt „Tu mieszkam, tu zmieniam” i wygraj Kindla!

Lub wpisanie np. w Google hasła: tu mieszkam tu zmieniam, po czym otwarcie strony

www.bzwbk.pl/tumieszkamtuzmieniam - na pokazującej się mapie polski kliknąć w woj. Podkarpackie, odszukać wniosek Stowarzyszenia, kliknąć w zakładkę wybieram i następnie przejść prosta i krótką procedurę głosowania.

 

Za oddane głosy dziękujemy.

Logowanie

Profil na Facebooku

Statystyki

Użytkowników:
5
Artykułów:
152
Odsłon artykułów:
171091

Odwiedza nas 21 gości oraz 0 użytkowników.