^Powrót na góre

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


AKTUALNOŚCI

OGŁOSZENIA

CIEKAWOSTKI

ZDJĘCIA

JELNA.EU

Wszystkim, którzy oddali swój głos w plebiscycie organizowanym przez Nowiny na najpopularniejszego Sołtysa i Sołectwo w województwie podkarpackim składam serdeczne podziękowania.

Sołtys Sołectwa Jelna
Michał Zawadzki

Uprzejmie informuję, że w dniu 3.06.2018 r. tj. niedziela o godz. 1300 ulicami Jelnej odbędzie się IV edycja biegu ulicznego "Jelniańska Mila". W związku z tym zostanie zamknięta droga powiatowa na odcinku od torów do Środowiskowego Domu Samopomocy w Jelnej oraz droga gminna od Szkoły w kierunku Borków w godzinach od 1300 do 15 00. Drogi gminne, które prowadzą do wskazanego odcinka drogi powiatowej również zostaną wyłączone z ruchu. Za utrudnienia przepraszamy.

Równocześnie informuję, że w biegu ulicznym wezmą udział zawodnicy z całego powiatu, w związku z tym uprzejmie prosimy o kulturalny doping zawodników na całej trasie biegu.

Jednocześnie informuję, że na stadionie przy Szkole Podstawowej w Jelnej odbędzie się mecz piłkarski między drużyną Oldboje Jelna a drużyną Oldboje Unia Nowa Sarzyna. Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców Jelnej oraz wszystkich zainteresowanych. Szczegóły wydarzenia na plakatach. 

 

Z poważaniem
Sołtys Sołectwa Jelna
Michał Zawadzki 

Starosta leżajski informuje o wszczęciu postępowania w sprawie przeprowadzenia gleboznawczej klasyfikacji gruntów zmienionych użytków gruntowych w ramach modernizacji ewidencji gruntów i budynków obrębu Jelna.

Projekt ustalenia klasyfikacji zostanie wyłożony do publicznego wglądu na okres 14 dni (w dniach od 18.06.2018 r. do 05.07.2018 r.) w Starostwie Powiatowym w Leżajsku przy ul. Kopernika 8, w godz. od 8:00 do 15:00.

W okresie wyłożenia strony mogą zgłaszać zastrzeżenia do projektu ustalenia klasyfikacji.

Więcej informacji w obwieszczeniu Starosty, które znajduje się w rozwinięciu artykułu.

 

11 marca obchodzimy Ogólnopolski Dzień Sołtysa – święto, w którym przypominamy, jak ważną rolę w środowiskach wiejskich odgrywają sołtysi. Jesteście tym najmniejszym, ale jednocześnie niezbędnym ogniwem spajającym lokalną społeczność.

Dlatego w tym szczególnym dniu naszemu Sołtysowi -
panu Michałowi Zawadzkiemu - w imieniu całej wsi Jelna chcielibyśmy złożyć serdeczne życzenia, dużo zdrowia, szczęścia w życiu osobistym 
oraz satysfakcji z pracy społecznej.

 

Logowanie

Profil na Facebooku

Statystyki

Użytkowników:
5
Artykułów:
251
Odsłon artykułów:
229305

Odwiedza nas 17 gości oraz 0 użytkowników.