OGŁOSZENIA

CIEKAWOSTKI

ZDJĘCIA

JELNA.EU

{phocagallery view=category|categoryid=46|imageid=1211|displayname=0|displaydetail=0|displaydownload=0|displaybuttons=0|displaydescription=0|float=right|displayimgrating=0}W niedzielę (26.06.2016 r.) o godz. 17:00 zawodnicy PUKS Francesco Jelna stoczą bój o awans do klasy okręgowej. Przeciwnikiem naszej drużyny będzie zespół LZS Jadachy.

W minioną środę odbył się pierwszy mecz tych drużyn na stadionie w Jadachach. Minimalnie lepsi okazali się gospodarze wygrywając 3:2. Wynik ten sprawia, że chcąc awansować nasi zawodnicy muszą pokonać rywali różnicą co najmniej dwóch bramek (awans dają również wygrane 1:0 oraz 2:1). Przy wyniku 3:2 dla naszej drużyny rozegrana zostanie dogrywka, a przy braku bramek w dodatkowych 30 minutach - rzuty karne. Pozostałe wyniki premiują zespół z Jadachów.

Jest to już drugi sezon z rzędu kiedy to gracze naszego zespołu walczą o promocję do wyższej klasy rozgrywkowej. W poprzednim roku w barażach przegrali z drużyną Jeziorak Chwałowice 5:1 (4:1 na wyjeździe i 1:0 u siebie). W tym roku walka o awans trwać będzie do ostatniego gwizdka sędziego.

Zawodnikom Francesco życzymy awansu, a wszystkich kibiców zapraszamy do dopingowania naszej drużyny.