^Powrót na góre

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


AKTUALNOŚCI

OGŁOSZENIA

CIEKAWOSTKI

ZDJĘCIA

JELNA.EU

Strict Standards: Declaration of JCacheControllerView::get() should be compatible with JCacheController::get($id, $group = NULL) in /home/miazgap2/domains/jelna.eu/public_html/libraries/joomla/cache/controller/view.php on line 137

W najbliższą niedzielę (11 sierpnia) o godz. 17:00 na stadionie w Jelnej zawodnicy PUKS Francesco rozpoczną swoją przygodę w klasie okręgowej. Pierwszy w historii klubu mecz w tej klasie rozgrywkowej rozegrają z drużyną MZKS Pogoń Leżajsk.

Przeciwnicy naszej drużyny to zespół, który przez ponad 23 lata (do 2015 roku) występował na poziomie 3. oraz 4. ligi, a w tym roku piąty raz z rzędu rozpoczyna rozgrywki w klasie okręgowej. W poprzednim sezonie najbliższy rywal naszej drużyny zajął wysokie 7 miejsce zdobywając 51 punktów. Niedzielne spotkanie będzie pierwszym ligowym pojedynkiem obu drużyn. 

Zachęcamy wszystkich mieszkańców do wsparcia naszej drużyny zarówno w niedzielę jak i przez cały nadchodzący sezon, a zawodnikom życzymy samych sukcesów.

Czytaj więcej...

Budowa kanalizacji sanitarnej w naszej miejscowości dobiegła końca. W niedzielę 4 sierpnia podczas V Festiwalu Miodu i Kultury Ludowej odbędzie się uroczyste przekazanie zakończonej inwestycji do użytkowania. W związku z tym podsumowujemy to prawie 2-letnie przedsięwzięcie.

  • Nazwa inwestycji: „Budowa kanalizacji sanitarnej wraz z obiektami towarzyszącymi w miejscowości Jelna"
  • Wartość inwestycji: 7 661 267,78 zł brutto
  • Otrzymane dofinansowanie z PROW 2014-2020: 3 303 354,57 zł
  • Długość sieci kanalizacji sanitarnej: 26 466,36 m
  • Wybudowane przepompownie ścieków: 8 szt.
  • Wykonane przyłącza do budynków: 348 szt.
  • Typ sieci: grawitacyjna i tłoczna
  • Uroczyste przekazanie do użytkowania kanalizacji sanitarnej w miejscowości Jelna: 04.08.2019 r. godz. 16:20.

Czytaj więcej...

Stowarzyszenie "Złoty Potok", Koło Pszczelarzy w Leżajsku, Ośrodek Kultury w Nowej Sarzynie, Podkarpacki Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Boguchwale oraz Burmistrz Miasta i Gminy Nowa Sarzyna zapraszają na V Festiwal Miodu i Kultury Ludowej, który odbędzie się w niedzielę 4 sierpnia.

W programie m. in. konferencja dla pszczelarzy, występy wokalne i taneczne, spektakl obrzędowy "Miodobranie", uroczyste przekazanie do użytkowania inwestycji kanalizacji sanitarnej w Jelnej, rozstrzygnięcie konkursu fotograficznego "Pszczoła w obiektywie komórki" oraz inne atrakcje. 

Szczegóły na plakacie.

Czytaj więcej...

Logowanie

Profil na Facebooku

Statystyki

Użytkowników:
5
Artykułów:
301
Odsłon artykułów:
342256

Odwiedza nas 26 gości oraz 0 użytkowników.